FAQ

START

1. Co to jest 2know?
Serwis 2know to DARMOWY informator SMS oraz MMS. Usługa, która pozwala Ci za darmo korzystać z interesujących Ciebie informacji, zniżek, gratisów i innych, w bardzo prosty i szybki sposób – z wykorzystaniem jedynie telefonu komórkowego.

2. Co zrobić, żeby korzystać z 2know?
Wystarczy, że na stronie głównej klikniesz „DOŁĄCZ” i wypełnisz krótki formularz, który pozwoli na dopasowanie informacji do Twoich potrzeb. Klikając „WYŚLIJ” dostaniesz na podany numer telefonu sms-a z kodem potwierdzającym. Należy przepisać go do okienka, które pojawi się na ekranie.

3. Po co formularz?
Wypełnienie każdej z kategorii w formularzu powinno odzwierciedlać Twoje zainteresowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować informacje, które będą za darmo przesyłane na Twój telefon w postaci wiadomości sms/mms.

W 2know dostajesz tylko to co sam/a chcesz!

4. Czy muszę podać swój numer telefonu?
Jeśli chcesz w pełni korzystać z 2know (otrzymywać zniżki, gratisy, informacje o wydarzeniach Ciebie interesujących itd.) jest to konieczne. W przypadku podania innego numeru nie ma możliwości dołączenia i korzystania z wiadomości przesyłanych na telefon, do którego nie będziesz miał/miała dostępu.

CZŁONKOSTWO

5. Czy coś za to płacę?
Nie. Nie ponosisz żadnych opłat. Serwis 2know w swoim założeniu jest całkowicie darmowy dla użytkowników.

6. Jak mogę zmienić swój FORMULARZ?
Chcieliśmy, aby nie było potrzeby zapamiętywania kolejnych haseł i danych rejestracyjnych, więc w 2know nie ma możliwości posiadania swojego konta. Zmiana formularza na dzień dzisiejszy następuje poprzez PONOWNE JEGO WYPEŁNIENIE.

7. Jak mogę usunąć swój numer z 2know?
W tym celu napisz do nas maila na: kontakt@2know.pl z prośbą o wykreślenie Twojego numeru z systemu.

REKLAMA

8. Jak z pomocą 2know mogę zareklamować moją firmę/wydarzenie/produkt?
W każdym celu reklamowym prosimy o kontakt mailowy na: kontakt@2know.pl lub telefoniczny pod numerem podanym na stronie.